Drie UvA TLC Onderwijsbeurzen
Er bestaan drie verschillende UvA TLC Onderwijsbeurzen die onderwijsvernieuwing stimuleren en faciliteren. De Grassrootsbeurs voor vernieuwing met ICT, de TLC Didactische Vernieuwingsbeurs voor vernieuwing met didactiek en een Themabeurs voor vernieuwing met een specifiek thema. Met deze beurzen kun je als docenten van de Universiteit van Amsterdam ondersteuning en/of financiering krijgen om innovatieve ideeën te realiseren. Benieuwd naar vernieuwende projecten waar collega-docenten mee bezig zijn geweest via een beurs?
Lees onder Inspiratie hun ervaringsverhalen.
Zichtbare Leerlijnen Programma
Dit programma stimuleert vernieuwing van het onderwijs door opbouw en samenhang binnen een curriculum te realiseren en visualiseren. Voor studenten, docenten of visitatiecommissies.
Meer over Zichtbare Leerlijnen Programma
Onderwijsretraites
Ook is er een onderwijsretraite waar docenten in een 24-uurs sessie samen werken aan de verbeteringen van hun onderwijs.
Meer over onze evenementen
Informatiebijeenkomst UvA TLC Onderwijsbeurzen
UvA Onderwijsdag
UvA Trends